“AzInTelecom”un Data Mərkəzi “Microsoft Office 365” lisenziyasının satışına başlayır Sentyabr 17, 2018 | 12:08 / Mühüm hadisələr
Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyinin nəzdində fəaliyyət göstərən “AzInTelecom” MMC-nin Data Mərkəzi “Microsoft Office 365” lisenziyasının satışına başlayır.
Müştərilər Data Mərkəzin xidmətlərindən istifadə etməklə “bulud” üzərindən ofis proqramlarını aylıq icarə haqqı ödəməklə əldə edə biləcəklər. Proqram təminatının satış modeli 3 paket üzrə təklif olunur: “Office 365 Business Essentials”, “Office 365 Business” və “Office 365 Business Premium”. Təqdim olunan paketlərdə versiyaların avtomatik yenilənməsi və abunəliyin rahat dəyişdirilməsi kimi xüsusiyyətlər mövcuddur.
“Microsoft Office 365”in əsas rahatlığı istifadəçilərin istənilən yerdən öz korporativ resurslarına çıxış imkanının olmasıdır. Belə ki, bu xidmətdən yararlanmaqla həm iş yerində, həm də işdən kənarda e-poçtu yoxlamaq, “Microsoft Office” proqramları ilə işləmək mümkün olacaq.
Qeyd edək ki, ofis paketinin yeni funksiyaları istifadəçilərə onlayn resurslarını bir arada cəmləmək imkanı verir. Həmçinin “Office 365”in quraşdırılması və idarə olunması da çox sadədir.
Xidmət haqqında ətraflı məlumat əldə etmək üçün sales@datamerkezi.az elektron ünvanına və ya (+99450) 251 5555 mobil nömrəsinə müraciət edə bilərsiniz.

Data центр AzInTelecom начинает продажу лицензии Microsoft Office 365 Сен 17, 2018 | 12:08 / Важные события
AzInTelecom, действующий при Министерстве транспорта, связи и высоких технологий, начинает продажу лицензии Data центра.
Клиенты смогут получать доступ к офисным программам через «облако», используя услуги Data центра и ежемесячно оплачивая аренду. Модель продаж программного обеспечения предлагается в трех пакетах: «Office 365 Business Essentials», «Office 365 Business» и «Office 365 Business Premium». В предлагаемых пакетах существуют такие функции, как автоматическое обновление версий и удобная замена абонемента.
Основным удобством Microsoft Office 365 является то, что пользователи имеют доступ к своим корпоративным ресурсам из любого места.
Отметим, что новые функции офисного пакета позволяют пользователям объединять онлайн-ресурсы вместе. Также установка и управление Office 365 очень просты.
Дополнительную информацию можно получить, обратившись по электронному адресу  sales@datamerkezi.az или мобильному номеру (+99450) 251 5555.