İnstitutun şöbə müdiri mobil texnologiyalar üzrə beynəlxalq konfransın proqram komitəsinin üzvü seçilib
26 Fevral 2018 - 09:18 | Mühüm hadisələr
AMEA İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun şöbə müdiri, texnika üzrə fəlsəfə doktoru, dosent Yadigar İmamverdiyev 25-27 iyun 2018-ci il tarixlərdə Honq Konq (Çin) şəhərində keçiriləcək Mobil və Simsiz Texnologiyalar üzrə beynəlxalq konfransın (International Conference on Mobile and Wireless Technology) Proqram Komitəsinin üzvü seçilib.
Konfrans mobil və simsiz texnologiyalar sahəsində fəaliyyət göstərən innovativ alim və sənaye ekspertlərini bir araya gətirmək məqsədini daşıyır.

Head of the department elected as a member of the program committee of the international conference on mobile technologies
26 February 2018 - 09:18 | Important events
Head of Department of the Institute of Information Technology of ANAS, PhD, Associate Professor Yadigar Imamverdiyev was selected as a member of the Program Committee on International Conference on Mobile and Wireless Technologies , which will be held on June 25-27, 2018 in Hong Kong (China).
The conference aims to bring together innovative scientists and industry experts in the field of mobile and wireless technologies.