İnstitutun şöbə müdiri “Türk dillərinin kompüter emalı” III Beynəlxalq konfransının beynəlxalq proqram komitəsinin üzvü seçilmişdir
07 Aprel 2015 - 11:00 | Mühüm hadisələr
AMEA İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun şöbə müdiri, texnika üzrə elmlər doktoru, professor Məsumə Məmmədova 8-10 oktyabr 2015-ci il tarixlərdə Kazan şəhərində keçiriləcək “Türk dillərinin kompüter emalı” III Beynəlxalq konfransının (The 3rd International Conference on Computer Processing of Turkic Languages, TurkLang 2015) beynəlxalq proqram komitəsinin üzvü seçilmişdir.

The head of department of the institute was elected a member of the organizing committee of the 3rd International Conference on Computer Processing of Turkic Languages, TurkLang 2015
07 April 2015 - 11:00 | Important events
The head of department of the Institute of Information Technology Dr. Masuma Mammadova was elected a member of the organizing committee of 3rd International Conference on Computer Processing of Turkic Languages, TurkLang 2015 to be held on December 8-10, 2015, Kazan.