İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun direktoru AMEA-nın akademik-katibi vəzifəsinə təsdiq olunub Aprel 30, 2015 | 03:24 / Mühüm hadisələr
Aprelin 29-da AMEA Rəyasət Heyətində keçirilmiş AMEA-nın 2014-cü ildəki elmi və elmi-təşkilati fəaliyyətinə həsr olunmuş Ümumi yığıncağında AMEA-nın akademik-katibi və elmi bölmələr üzrə akademik-katib vəzifələrinə seçkilər keçirilib.
Səsvermə nəticəsində AMEA İnformasiya Texnologiyaları İnstitutunun direktoru, akademik Rasim Əliquliyev AMEA-nın akademik-katibi vəzifəsinə təsdiq olunub.

Director of the Institute of Information Technology confirmed as an academician-secretary of ANAS April 30, 2015 | 03:24 / Important events
On April 29, academician-secretary of ANAS and academician-secretary on scientific sections were elected at the General meeting of the Presidium of ANAS dedicated to the scientific organizational activities of the academy in 2014.
As a result of the voting, director of the Institute of Information Technology of ANAS, academician Rasim Alguliyev was approved to the position of academician-secretary of ANAS.