“Robopark” sərgisini ziyarət etmək istəyənlər üçün pulsuz biletlərin qeydiyyatı başlayıb Noyabr 14, 2019 | 02:23 /
3-6 dekabr 2019-cu il tarixində Bakı Ekspo Mərkəzində “Bakutel 2019” - yubiley telekommunikasiya, innovasiya və yüksək texnologiyalar sərgi - konfransı keçiriləcək.
Sərginin fəaliyyət sahələri Big Data və biznes analitikasını, İT xidmətlərini, Əşyaların İnterneti və M2M-i, bulud texnologiyalarını, robot texnikasını, telekommunikasiya və peyk rabitə sistemlərini, TV və RKİ vasitələrini, smart cihazlar və aksessuarları, rəqəmsal biznes həllərini, bank texnologiyalarını, biznes proseslərin idarə edilməsini, audio-video sistemlərini və s. əhatə edir.
Sərgidə müasir robot modelləri və mütərəqqi texnologiyalar nümayiş olunacaq. Las-Veqasdan “Pepper humanoid” robotu, robot balıqlar, dünyaca məşhur robot rəssam, müxtəlif sumo, güləş və dron yarışları, kosmo zonası, 6 metrlik uçan astronavt və robot pianoçu, eləcə də 20-dən çox interaktiv zona və robotları görmək istəyənlər, https://robopark.ticketsetup.com/az linkinə daxil olaraq  qeydiyyatdan keçə və pulsuz bilet əldə edə bilərlər.

Началась регистрация бесплатных билетов для посетителей выставку "Robopark" Ноя 14, 2019 | 02:23 /
3-6 декабря 2019-го года в Экспо Центре Баку состоится 25-ая, юбилейная выставка-конференция "Bakutel 2019", поcвященная телекоммуникациям, инновациям и высоким технологиям.
К основным направлениям выставки относятся Big Data и бизнес-аналитика, ИТ-услуги, Интернет вещей и M2M, облачные технологии, робототехника, телекоммуникационные и спутниковые системы связи, инструменты для телевидения и RKI, интеллектуальные устройства и аксессуары, цифровые бизнес-решения, банковские технологии, бизнес-процессы.
На выставке будут представлены более современные модели роботов и технологий.
Желающие увидеть рыбного робота «Pepper humanoid» из Лас-Вегасе, всемирно известного художника-робота, различных цумо-борцов и дронов, космо-зону, 6-метрового астронавта и пианиста-робота, а также более 20 интерактивных зон и роботов можете зарегистрироваться на сайте www.robopark.ticketsetup.com/az и получить бесплатные билеты.