“Robopark” sərgisini ziyarət etmək istəyənlər üçün pulsuz biletlərin qeydiyyatı başlayıb Noyabr 14, 2019 | 02:23 /
3-6 dekabr 2019-cu il tarixində Bakı Ekspo Mərkəzində “Bakutel 2019” - yubiley telekommunikasiya, innovasiya və yüksək texnologiyalar sərgi - konfransı keçiriləcək.
Sərginin fəaliyyət sahələri Big Data və biznes analitikasını, İT xidmətlərini, Əşyaların İnterneti və M2M-i, bulud texnologiyalarını, robot texnikasını, telekommunikasiya və peyk rabitə sistemlərini, TV və RKİ vasitələrini, smart cihazlar və aksessuarları, rəqəmsal biznes həllərini, bank texnologiyalarını, biznes proseslərin idarə edilməsini, audio-video sistemlərini və s. əhatə edir.
Sərgidə müasir robot modelləri və mütərəqqi texnologiyalar nümayiş olunacaq. Las-Veqasdan “Pepper humanoid” robotu, robot balıqlar, dünyaca məşhur robot rəssam, müxtəlif sumo, güləş və dron yarışları, kosmo zonası, 6 metrlik uçan astronavt və robot pianoçu, eləcə də 20-dən çox interaktiv zona və robotları görmək istəyənlər, https://robopark.ticketsetup.com/az linkinə daxil olaraq  qeydiyyatdan keçə və pulsuz bilet əldə edə bilərlər.

Registration of free tickets for visitors to the Robopark exhibition has begun November 14, 2019 | 02:23 /
On December 3-6, 2019, the 25th-anniversary exhibition-conference "Bakutel 2019" will be held at the Expo Center of Baku, dedicated to telecommunications, innovation and high technology.
The main areas of the exhibition include Big Data and business analytics, IT services, the Internet of things and M2M, cloud technologies, robotics, telecommunication and satellite communication systems, tools for television and RKI, smart devices and accessories, digital business solutions, banking technologies, business processes.
The exhibition will feature more modern models of robots and technologies.
Those wishing to see the Pepper humanoid fish robot from Las Vegas, the world-famous robot artist, various sumo wrestlers and drones, a cosmo zone, a 6-meter astronaut and a robot pianist, as well as more than 20 interactive zones and robots, can register for Visit www.robopark.ticketsetup.com/az and get free tickets.