Bakıda 2-ci “Bakı Elekton Ticarət Forumu” keçiriləcək Sentyabr 24, 2019 | 02:32 3064
Bakıda keçiriləcək “InnoWeek - İnnovasiya həftəsi” çərçivəsində 21-22 oktyabr 2019-cu il tarixlərində 2-ci “Bakı Elekton Ticarət Forumu” (BEF-2019) təşkil olunacaq.
Forumda beynəlxalq təşkilatların, dövlət qurumlarının, ictimai təşkilatların nümayəndələri, mikro, kiçik və orta sahibkarlar, investorlar, ekspertlər, eləcə də startaplar iştirak edəcəklər.
Tədbir çərçivəsində elektron ticarətin müxtəlif istiqamətləri üzrə sessiyalar keçiriləcək.
İki gün davam edəcək forumda e-ticarət sahəsində liderlər, tanınmış e-ticarət və onlayn ödəniş platformalarının mütəxəssisləri və ekspertlər bir araya gələcək və bu istiqamətdə son trendlər, müsbət təcrübələr müzakirə olunacaq.

В Баку состоится второй форум по электронной коммерции Сен 24, 2019 | 02:32 3068
21-22 октября в Баку в рамках InnoWeek – Недели инноваций состоится второй Бакинский форум по электронной коммерции (BEF-2019).
В форуме примут участие представители международных структур, государственных учреждений, общественных организаций, малые и средние предприниматели, инвесторы, эксперты и стартапы.
В рамках мероприятия пройдут сессии по различным направлениям электронной торговли.
Двухдневный форум соберет лидеров в области электронной коммерции, известных специалистов, экспертов е-коммерции и платформ онлайн-оплаты, которые обсудят последние тенденции и положительный опыт в этом направлении.