“Süni intellekt” mövzusuna həsr olunmuş Biznes İnnovasiya Konqresi keçiriləcək Sentyabr 23, 2019 | 11:17 2945
10 oktyabr 2019-cu il tarixində Rusiyanın paytaxtı Moskva şəhərində “Süni intellekt” mövzusuna həsr olunmuş Biznes İnnovasiya Konqresi (Business Innovation Congress) keçiriləcək.
2012-ci ildən etibarən dünyanın müxtəlif ölkələrində keçirilən biznes-innovasiyalar konqresi böyük və kiçik biznes sahibkarları, təşkilatların nümayəndələri, ekspertlər, investorlar və ixtiraçılar üçün biznes-meydançadır.
Konqresin proqramında dünya üzrə tanınmış mütəxəssislərin çıxışları, işgüzar görüşlər, həmçinin tematik dairəvi masalar çərçivəsində ekspert sessiyaları nəzərdə tutulub. Tədbir çərçivəsində “Texnoloji inkişaf trendləri”, “Süni intellekt və gələcək” , “Süni intellekt əsrində biznes və insan” bölmələri üzrə müzakirələr aparılacaq.

Пройдет Конгресс бизнес-инноваций «Искусственный интеллект — технологическая революция» Сен 23, 2019 | 11:17 2950
10 октября 2019 года в Москве, Россия, состоится Конгресс бизнес-инноваций.
Конгресс бизнес-инноваций (анг. Business Innovation Congress / BIC) — это интеллектуальная бизнес-площадка для предпринимателей, руководителей и экспертов. Конгресс был основан в 2012 году в Германии и проходит в разных городах мира.
Программа конгресса будет включать в себя выступления всемирно известных экспертов, деловые встречи и экспертные сессии в рамках тематических круглых столов. Мероприятие будет посвящено «тенденциям технологического развития», «искусственному интеллекту и будущему», «бизнесу и человеку в эпоху искусственного интеллекта».