İnternet və sistemlərin riskləri və təhlükəsizliyi üzrə 14-cü beynəlxalq konfrans keçiriləcək Fevral 25, 2019 | 03:45 3280
29-31 oktyabr 2019-cu il tarixlərində Tunisin Hammamet şəhərində İnternet və sistemlərin riskləri və təhlükəsizliyi üzrə 14-cü beynəlxalq konfrans (The 14th International Conference on Risks and Security of Internet and Systems (CRiSIS) keçiriləcək. Konfrans İnternet ilə əlaqədar tətbiq, şəbəkə və sistemlərdə təhlükəsizlik məsələlərinə həsr olunacaq.
Tədbirdə risklərin təhlili və idarə edilməsi, hücumlar və müdafiə, təşkilati, etik və hüquqi məsələlər, təhlükəsizlik və risklərin qiymətləndirilməsi, əməliyyat sistemlərinin təhlükəsizliyi və etibarlılığı, sənaye nəzarət sistemlərinin təhlükəsizliyi istiqamətlərində müzakirələr aparılacaq.

14th International Conference on Risks and Security of Internet and Systems February 25, 2019 | 03:45 3285
The 14th International Conference on Risks and Security of Internet and Systems will be held in Hammamet, Tunisia, October 29-31, 2019. The conference dedicated to security issues in Internet-related applications, networks and systems.
The CRiSIS conference offers a remarkable forum for computer and network security actors from industry, academia and government to meet, exchange ideas and present recent advances on Internet-related security threats and vulnerabilities, and on the solutions that are needed to counter them.