Bakıda E-ticarət bacarıqlarının inkişaf etdirilməsi üzrə master-klas keçiriləcək Sentyabr 19, 2018 | 03:53 3866
24-25 sentyabr 2018-ci il tarixində Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyinin təşəbbüsü, Avropa İttifaqının və BMT-nin Ticarət və İnkişaf üzrə Konfransının dəstəyi ilə keçirilən Bakı Elektron Ticarət Forumu çərçivəsində tanınmış beynəlxalq ekspertlər tərəfindən “E-ticarət bacarıqlarının inkişaf etdirilməsi” üzrə master-klas təşkil olunacaq.
Nazirlikdən verilən məlumata görə, seminarda əsas məruzəçi qismində “Grow Global” kitabının müəllifi kimi tanınan böyük britaniyalı Sarah Karrol çıxış edəcək. İki gün davam edəcək foruma 300-dən artıq yerli və xarici iştirakçının qatılacağı gözlənilir.
Elektron ticarət dünyasının ən maraqlı beynəlxalq tədbirlərindən hesab olunan bu forumda beynəlxalq təşkilatlar, dövlət qurumları, kiçik və orta sahibkarlar, startaplar, icitmai təşkilatlar və investorlar da təmsil olunacaq.
Forum iştirakçıları elektron ticarət sahəsində zəngin təcrübəyə malik olan tanınmış spikerləri dinləmək, e-ticarət ilə bağlı təsəvvürü və bilik dairəsini genişləndirmək, habelə praktiki vərdişlərə yiyələnmək imkanı qazanacaq.
Master-klasda iştirak etmək üçün sentyabrın 21-i saat 16:00-dək Bakı Elektron Ticarət Forumunun Təşkilat Komitəsi ilə əlaqə saxlayaraq (info@bef2018.az, tel.: (012) 5391797) qeydiyyatdan keçmək tələb olunur.

Master-class on development of e-commerce skills will be held in Baku September 19, 2018 | 03:53 3901
On September 24-25, 2018, with initiative of the Ministry of Transport, Communication and High Technologies and supported by the European Union and the UN Conference on Trade and Development"E-commerce skills development" master-class will be organized by the well-known international experts within the framework of the Baku E-Commerce Forum.
Larry Sarah Carroll, known as the author of the book Grow Global, will be the keynote speaker at the seminar. More than 300 local and foreign participants are expected to attend the two-day forum.
Being considered one of the most interesting international events in the e-commerce world, international organizations, government agencies, small and medium entrepreneurs, startups, community organizations and investors will also be present at the forum.
The forum participants will be able to listen to well-known speakers in the field of e-commerce, expand their understanding of e-commerce, and gain access to practical skills.
To participate in Master-class, please contact the Organizing Committee of the Baku Trade Forum (September 21, 16:00) (info@bef2018.az, tel .: (012) 5391797).