Bakıda E-ticarət bacarıqlarının inkişaf etdirilməsi üzrə master-klas keçiriləcək Sentyabr 19, 2018 | 03:53 3866
24-25 sentyabr 2018-ci il tarixində Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiyalar Nazirliyinin təşəbbüsü, Avropa İttifaqının və BMT-nin Ticarət və İnkişaf üzrə Konfransının dəstəyi ilə keçirilən Bakı Elektron Ticarət Forumu çərçivəsində tanınmış beynəlxalq ekspertlər tərəfindən “E-ticarət bacarıqlarının inkişaf etdirilməsi” üzrə master-klas təşkil olunacaq.
Nazirlikdən verilən məlumata görə, seminarda əsas məruzəçi qismində “Grow Global” kitabının müəllifi kimi tanınan böyük britaniyalı Sarah Karrol çıxış edəcək. İki gün davam edəcək foruma 300-dən artıq yerli və xarici iştirakçının qatılacağı gözlənilir.
Elektron ticarət dünyasının ən maraqlı beynəlxalq tədbirlərindən hesab olunan bu forumda beynəlxalq təşkilatlar, dövlət qurumları, kiçik və orta sahibkarlar, startaplar, icitmai təşkilatlar və investorlar da təmsil olunacaq.
Forum iştirakçıları elektron ticarət sahəsində zəngin təcrübəyə malik olan tanınmış spikerləri dinləmək, e-ticarət ilə bağlı təsəvvürü və bilik dairəsini genişləndirmək, habelə praktiki vərdişlərə yiyələnmək imkanı qazanacaq.
Master-klasda iştirak etmək üçün sentyabrın 21-i saat 16:00-dək Bakı Elektron Ticarət Forumunun Təşkilat Komitəsi ilə əlaqə saxlayaraq (info@bef2018.az, tel.: (012) 5391797) qeydiyyatdan keçmək tələb olunur.

В Баку пройдет мастер-класс по развитию навыков э-коммерции Сен 19, 2018 | 03:53 3782
В рамках Бакинского форума по электронной коммерции, проводимого 24-25 сентября при инициативе министерства транспорта, связи и высоких технологий и поддержке Европейского Союза и Конференции ООН по торговле и развитию, состоится мастер-класс известных международных экспертов по развитию навыков э-коммерции.
В качестве основного оратора семинара, который вызовет большой интерес у молодежи и стартаперов, выступит автор известной книги Grow Global Сара Кэролл из Великобритании. Для участия в мастер-классе нужно до 21 сентября (до 16:00) обратиться в Организационный комитет Бакинского форума по электронной коммерции и пройти регистрацию.
Бакинский форум по электронной коммерции является одним из самых интересных международных мероприятий глобальной электронной торговли на текущий год и запомнится многими новшествами.
В форуме, который продлится два дня, примут участие свыше 300 местных и иностранных представителей.
В мероприятии также примут участие международные организации, государственные структуры, малые и средние предприниматели, стартапы, общественные организации и инвесторы.
Участники форума получат возможность слушать известных спикеров с большим опытом в сфере электронной торговли, расширить представление и знания по э-торговле, а также овладеть практическими навыками.