Nanotexnologiyalar üzrə beynəlxalq sərgi-konfrans keçiriləcək Avqust 17, 2018 | 04:24 3942
2019-cu il yanvarın 30-dan fevralın 1-dək Yaponiyanın paytaxtı Tokioda Nanotexnologiyalar üzrə beynəlxalq sərgi-konfrans keçiriləcək.
expoclub.ru saytının məlumatına görə, sərgi 2002-ci ildən “Nano Bio Expo”, “Neo functional material”, “ASTEC” kimi tematik sərgilərlə birgə keçirilir. 2018-ci ildə tədbiri 44437 mütəxəssis ziyarət edib. Sərgidə Yaponiyanın 359 və 23 ölkənin 197 şirkəti iştirak edib.
“Nano Tech 2019”da nanotexnologiyalar, informasiya texnologiyaları, ixtira və innovasiyalar, tibbi avadanlıqlar, kosmik texnologiyalar və s. təqdim ediləcək. Həmçinin müvafiq sahələr üzrə aparılmış elmi araşdırmaların nəticələri müzakirə olunacaq.

Пройдет международная выставка-конференция нанотехнологий Авг 17, 2018 | 04:24 3946
Международная выставка-конференция нанотехнологий  пройдет с 30 января по 1 февраля 2019 года в Токио, Япония.
По данным expoclub.ru, выставка проводится с 2002 года ежегодно совместно с другими тематическими выставками: Nano Bio Expo, Neo Functional Material и ASTEC. В 2018 году более 44 437 специалистов посетили мероприятие. В выставке приняли участие 359 японских компаний и 197 компаний из 23 стран мира.
В «NanoTech2019» будут представлены нанотехнологии, информационные технологии, изобретения и инновации, медицинские оборудования, космические технологии и другие. Также будут обсуждены результаты научных исследований по соответствующим областям.