İnformasiya təhlükəsizliyi üzrə beynəlxalq sərgi keçiriləcək Aprel 19, 2018 | 12:39 7551
5-7 iyun 2018-ci il tarixlərdə Böyük Britaniyanın paytaxtı Londonda informasiya təhlükəsizliyi üzrə beynəlxalq sərgi – “Infosecurity Europe 2018” keçiriləcək.
Avropanın informasiya təhlükəsizliyi sahəsində ən böyük sərgilərindən olan “Infosecurity Europe” hər il mütəxəssisləri bir araya gətirir. Tədbirdə ən yeni məhsullar, xidmətlər və maarifləndirici proqramlar təqdim edilir. Sərgi iştirakçılara biznes əlaqələrini genişləndirmək, mövcud əlaqələri gücləndirmək və müştərilərlə bilavasitə ünsiyyətdə olmaq imkanı verir. Burada informasiya təhlükəsizliyinin strateji tendensiyaları və aktual problemləri müəyyənləşdirilir.
expoclub.ru saytının məlumatına görə, verilənlərin emalı və saxlanması təhlükəsizliyi, veb-təhlükəsizlik, şəbəkə proqramları, idarəetmə, antivirus müdafiəsi, proqram və aparat təminatı sərginin əsas istiqamətləridir.

Пройдет международная выставка информационной безопасности Апр 19, 2018 | 12:39 7554
С 5 по 7 июня 2018 года в столице Великобритании, Лондоне, пройдет  международная выставка информационной безопасности – «Infosecurity Europe 2018».
Infosecurity Europe – самая масштабная выставка Европы в сфере обеспечения информационной безопасности, собирающая на своей площадке профессионалов и специалистов отрасли. На выставке представлены все новейшие разработки и программы, услуги и образовательные программы. Участникам выставки предоставляется прекрасная возможность расширить свои бизнес-контакты, укрепить существующие связи, пообщаться с непосредственными клиентами и установить контакты с прессой. Мероприятие позволяет выявить стратегические тенденции отрасли и обозначить актуальные технологические проблемы.
По данным expoclub.ru, основными профилями выставки являются безопасность хранения и обработки данных, веб-безопасность, сетевые приложения, безопасность мобильной и беспроводной связи, менеджмент, сертификация, легализация, антивирусная защита, охрана бренда, программное и аппаратное обеспечение.