ABŞ-da elektron KİV-ə həsr olunmuş sərgi keçiriləcək Fevral 05, 2015 | 06:11 4511
Aprelin 10-da ABŞ-ın Las-Veqas şəhərində elektron kütləvi informasiya vasitələrinə həsr olunmuş NAB 2015 (National Association of Broadcasters Annual Convention and International Exposition) sərgisi keçiriləcək. Geniş miqyaslı tədbir olan NAB-da innovativ texnologiyalar, yayım strategiyaları, həmçinin istifadəçinin təcrübəsini artıran texnologiyalar işıqlandırılacaq.
hifinews.ru saytının bildirdiyinə görə, 5 gün davam edəcək sərgidə sosial TV, bulud xidmətləri, brodbend TV və OTT texnologiyası üzrə ixtisaslaşan şirkətlər təqdim olunacaq. Bundan əlavə nümayiş zalları fəaliyyət göstərəcək və sərgi iştirakçılarına tədris üçün tədbirlərdə iştirak təklif olunacaq.

National Association of Broadcasters Annual Convention and International Exposition to be held February 05, 2015 | 06:11 4512
NAB (National Association of Broadcasters Annual Convention and International Exposition) a large-scale event is dedicated to the electronic media. It highlights the innovative technology, dissemination strategies, and technologies that increase the user experience.
This exhibition will feature companies specializing in social TV, development of custom applications, cloud services, Broadband TV and OTT, including showrooms and offered educational activities for visitors.