“BUSTECH 2019” beynəlxalq konfransı keçiriləcək 10.09.2018    09:26
5-9 may 2019-cu il tarixlərdə İtaliyanın Venesiya şəhərində “Business Intelligence and Technology – BUSTECH 2019” (Biznes Analitika və Texnologiya) IX beynəlxalq elmi konfransı keçiriləcək.
Tədbirdə biznes və texnologiya sahəsində ən son yeniliklər, bulud yönümlü biznes trendləri, texnologiya yönümlü biznes həlləri, modelləşdirmə və simulyasiya, biznes infrastrukturu və alətləri, biznes və texnologiyanın inkişaf xüsusiyyətləri və digər istiqamətlər üzrə müzakirələr aparılacaq.
Qeyd edək ki, konfransa məqalələr 22 dekabr 2018-ci il tarixinədək qəbul edilir. Konfransa təqdim olunmuş materialların genişləndirilmiş versiyaları “International Academy, Research and Industry Association – IARIA” jurnallarında nəşr olunacaq.

The Ninth International Conference on Business Intelligence and Technology BUSTECH 2019 10.09.2018    09:26
5-9 May 2019 will be held IX International "“Business Intelligence and Technology – BUSTECH 2019” in Venice, Italy.
The event will focus on the latest innovations in business and technology, cloud-based business trends, technology-based business solutions, modeling and simulation, business infrastructure and tools, business and technology development features, and more.
It should be noted that the articles are accepted till December 22, 2018. The expanded versions of the materials presented at the conference will be published in the International Academy of Research and Industry Association IARIA.