“Texniki elmlər. Sənaye menecmenti” mövzusunda X Beynəlxalq elmi konfrans keçiriləcək 12.07.2016    10:09
9-11 noyabr 2016-cı il tarixlərdə Bolqarıstanın Sofiya şəhərində “Texniki elmlər. Sənaye menecmenti” mövzusunda gənc alimlərin X Beynəlxalq elmi konfransı keçiriləcək.
Bolqarıstan Respublikası Maşınqayırma Elmi-texniki İttifaqı tərəfindən təşkil olunan konfransın əsas məqsədi ümumi maraq və problemlər ətrafında birləşmiş, dünyanın müxtəlif guşələrindən olan gənc tədqiqatçıları eyni coğrafi məkana toplamaqdır.
Qeyd edək ki, konfrans çərçivəsində Sofia şəhərinin tarixi və memarlıq abidələrinə ekskursiyalar təşkil olunacaq.

X INTERNATIONAL CONFERENCE FOR YOUNG RESEARCHERS "TECHNICAL SCIENCES. INDUSTRIAL MANAGEMENT" to be held 12.07.2016    10:09
The Tenht International Conference for Young Researchers "technical sciences. Industrial management" will be held from 9th to 11th November, 2016 in Sofia,hotel RILA. The conference is a place for meetings and self-expression of students, PhD students, and young researchers up to 35 years old from around the world.
We invite students, PhD students and young researchers up to 35 years from all over the world to present the results of their researches and creative pursuits and to publish them according to the thematic focus in the International scientific journals that we issue:“Machines, Technologies, Materials", "Science.Business.Society” and „Innovations in discrete productions”.